http://domaci-prace.z-inzerce.cz/header.png

Nejnovější inzeráty


Inzerce

Domácí práce - inzerce práce doma

Nabízíme tu všem možnost prezentovat Vaše nabídky týkající se práce na doma. Ať již hledáte nebo nabízíte práci, věříme, že si přijdete na své. Prosíme jen o dodržení podmínek inzerce, především neinzerujte na žádné posílání letáků, katalogy prácí atd. Prostě nic s poplatkem předem. Prosíme také inzerenty na MLM, aby uváděli, že jde o MLM.

Nabídky na internetu, které nabízí stotisícové zisky z pohodlí domova a navíc téměř bez práce, zní velmi dobře. Bral by to asi každý, jen si sedět třeba u PC, klikat a vydělávat balík. Realita je ale poněkud jinde. Práce z domu se najít určitě dá. Problém je, že i tato domácí práce může být náročná a trvá delší dobu, než si vybudujete patřičný příjem.

Najít solidní práci domů, není většinou lehké. Odvážnějším zájemcům, kteří se domácí prací chtějí opravdu živit, doporučujeme spíš začít podnikat. Nemusí přitom hned zakládat vlastní firmu. Pro začátek postačí živnostenský list – ten umožňuje pustit se do nějakého MLM, třeba do prodeje kosmetiky, kuchyňských potřeb nebo pojištění či stavebního spoření. To všechno jsou práce, které lze vykonávat nezávisle na zaměstnavateli a v čase, který si člověk sám určí.

Pozor na podvodníky:

Mnoho podvodníků nabízejících pomocí inzerátů podvodné nabídky domácí práce, se nejčastěji spokojí s kořistí ve výši několika stokorun za všemožné poplatky.
Pokud chcete opravdu doma pracovat,tak domácí práci chce hledat a hledat. Všeobecně platí, že například manuální domácí práci, u které byste si vydělali, se hledá těžko. Doporučujeme začít pracovat v nějakém solidním MLM. V případě zájmu nás kontaktujte…