http://domaci-prace.z-inzerce.cz/header.png

Domácí práci, jenž doporučujeme

 

Pokud chcete opravdu doma pracovat, tak domácí práci chce hledat a hledat. Pokud po Vás chce někdo poplatky předem, jde s největší pravděpodobností o podvod. Není také dobré, být naivní a čekat výdělek u nějakého přijímání emailu SMS nebo klikání na reklamy.

 

Co tedy dělat? Doporučujeme MLM. Představte si, že ve Vašem městě je nově otevřený obchod a dostanete od jeho vedení nabídku, že za kohokoliv koho do obchodu přivedete a udělá nákup, budete dostávat trvale odměny ze všech jeho dalších nákupů ve výši až 21 %. Zákazníci navíc mají možnost získat slevu až 30% na vlastní nákup.

 

Většina lidí, kteří hledají práci na doma, sice odsuzují a zavrhují různé katalogové prodeje, protože si myslí, že budou muset chodit a prodávat. Jenže pokud již nějakou dobu hledáte, víte, že čas plyne.Je problém sehnat nějakou šikovnou práci na doma, aniž by to byl podvod. V MLM nemusíte pouze prodávat, ale můžete i budovat tým spolupracovníků, prostě dáte dalším lidem také možnost ušetřit a vydělat. MLM sice není zaměstnání ale spíše podnikání, navíc výsledky se nedostaví hned, jak většina lidí čeká.

 

MLM není jen Amway a Herbalife. Většina MLM nevyžaduje poplatky, stačí jen chuť komunikovat s lidmi, chtít se učit novým věcem, být aktivní, spolehlivý a také týmový hráč. Na začátek stačí třeba i jen počítač a internet.

 

Než se do něčeho pustíte, tak se vyplatí si nejdřív všechno prověřit: firmu, ICO atd. Solidní MLM je jedna z mála možností, jak skutečně bez podvodu uskutečnit svůj sen práce z domova. Záleží co to je za firmu, jaké má výrobky, jaký je její marketingový systém a samozřejmě si ověřit , nakolik jsou zákazníci té firmy spokojení.

 

První rada: nejdříve jděte na internet, do vyhledávačů, na obchodní a živnostenský rejstřík. Pokud firmu nebo osobu nenajdete nebo máte sebemenší pochybnosti, okamžitě pryč. U firem, které nemají pobočku v ČR, a není spolupráce podložena platnou smlouvou, bych nějakému zisku moc nevěřil. Rada druhá: žádná seriozní firma nepožaduje žádné vstupní poplatky, placené školení atd.

 

Nových MLM k nám každý měsíc přichází hned několik, ale většina je přinejmenším riziková. Ať už jde o spolehnutí na provize nebo na kvalitu a prodejnost produktu. Přesto se najde vždy hromada lidí,co po tom ve snaze byt „nahoře“ hned skočí. Pak když se ukážou první problémy, jdou nabízet jiné nové „úžasné“ MLM nebo v horším případě tento systém zatracuji. Proto je lepší ověřený MLM, kde je ale nějaká perspektiva, ne firmy, o kterých již slyšel každý, a spousta distributorů jim zkazila pověst.

 

Dobré MLM Vám dá možnost ušetřit za nákup od výrobce. Výhodné je pokud jsou produkty denní potřeby, které stejně musí používat každý.

Začátky v MLM jsou těžké, mnoho lidí raději pošle někam poplatek, i když tuší, že je to podvod, jen pro tu naději. Přitom nad možností začít podnikat ohrnuji nos a vymýšlí důvody, proč to pro ně není. Zkusit některé MLM vůbec nic nestojí. Jako distributor můžete vydělávat a přinejhorším jen ušetříte za výrobky, který používá každý.

Doporučujeme, proto začít pracovat v nějakém solidním MLM. V případě zájmu nás kontaktujte.