http://domaci-prace.z-inzerce.cz/header.png

Podvodné nabídky domácí práce

 

Domácí práce neboli "práce doma" je způsob práce, kterou můžete vykonávat z pohodlí Vašeho domova, například s pomocí počítače a internetu. Jenže mnoho podvodníků chce na prácechtivých lidech vydělat, nabízejí pomocí inzerátů práci doma za nějaké poplatky předem, samozřejmě že žádnou práci pak od nich nezískáte. Občas se objevují i případy podvodů, kdy je sice práce poskytnuta, ale v závěru za ní nedostanete zaplaceno.

 

Jistě to znáte: jedinečná nabídka... Patnáct tisíc týdně bez námahy… Vydělávejte, kolik potřebujete… Takové inzeráty na domácí práci známe všichni. Obvykle ale jde u přehnaných nabídek o podvod.

 

 

Nejčastější podvodné nabídky domácí práce:

 

Nějaké nadepisování a kompletace obálek, propisek, kopírování CD atd., jde je zisk 8 000 Kč měsíčně nebo ještě lépe 3 až 5 000 Kč týdně… Asi nejrozšířenější podvod. Nejedná se však o práci, na které nabídky lákají, jak bychom jej mohli chápat z titulku. Většinou se jedná o množení a rozesílání podobných nabídek. Je třeba inzerovat v inzertních novinách a čekat až Vám zájemci začnou zasílat obálky se známkou a poplatkem. Vy pak do obálky vložíte nějaký leták, odešlete jej a nabídnete stejný způsob podvodu dalšímu zájemci, případně jen inkasujete poplatky. Výše poplatku bývá malá, proto ho většina lidí odešle.

 

Katalogy domácích prací. Podvodník se snaží nalákat zájemce o práci na inzerovaný katalog domácích prací se skvělými nabídkami práce. Katalog Vám přijde, ale obsahuje jen kontakty na různé zahraniční zaměstnavatele, kteří ani neví, že je jejich jméno takto zneužíváno, a nabídky prací typu architekt, programátor a podobně nebo katalogy obsahující odkazy na velké servery zabývající se online nabídkou pracovních míst.

 

Pochybné nabídky domácí práce:

 

Vydělávejte stovky dolarů pomocí internetu. Firmy, které nabízejí dolarové zisky za klikání na reklamy nebo za čtení reklamních emailů, je hodně, hlavně v USA. Ano, tyto firmy mají celosvětovou působnost, posílají šeky i do ČR. Jenže, aby jste si vydělaly třeba i jediný dolar, musíte sehnat hodně „klikačů“. Navíc nemáte nic právně podloženo, a proto čekat vydělané peníze, je obvykle naivní. Už z principu je takový výdělek hloupost, protože americkým inzerentům, kteří poskytují reklamu, je přeci na nic, že někdo kliká na reklamy. když nepřináší zisk.Proto ani nebudou platit společnosti, která to zprostředkovává. Představte si, že klikáte na odkazy a cena za kliknutí je obvykle tak 0.01 centů, denně nabízí asi jen okolo 20-ti odkazů. Příjem reklamních emailů například systém emailing.cz nebo hellomobile.cz atd. Jde o příjem emailů. Prý stačí jen promazávat schránku a sledujete, jak vám přibývají peníze. Jenže peníze obvykle nepřibývají, emailů chodí minimum. Tyto systémy stejně jako klikání jsou obvykle na nic…

 

Klamné nabídky práce:

 

Online Business System (OBS) Domácí práce a výdělek. Na začátku bývá inzerát solidního znění typu - Hledáme schopné lidi do klíčových pozic, nadprůměrné výdělky nebo práce doma i v kanceláři, dobrá příležitost, jak vyřešit problémy s rodinným rozpočtem. Texty bývají různé… Tato česká firma s mnoha stránkami o domácí práci a výdělku supluje náborové aktivity MLM od Herbalife, které se zabývá prodejem potravinových doplňků. Vše začíná lákavým inzerátem většinou na internetu, někdy i v tisku. Ten slibuje až 80 000 Kč měsíčně. Uvádí nejčastěji příklady studenta Standu a švadlenu Janu, jejichž mzda se pohybuje v řádech desetitisíců. Podle mého není správné, že firma tají počáteční náklady na začátek podnikání, které dosahují 10 000 Kč, a jde o MLM.

 

Doporučujeme jako práci na doma.

 

Najít solidní práci domů či přivýdělek, může někdy být opravdu složité. Proto doporučujeme zkusit podnikat. Nemusíte přitom hned zakládat vlastní firmu. Pro začátek v nějakém MLM nepotřebujete nutně ani ŽL (živnostenský list). Můžete se pustit například do prodeje kosmetiky, kuchyňských potřeb nebo pojištění či stavebního spoření. To všechno jsou práce, které lze vykonávat nezávisle na zaměstnavateli a v čase, který si člověk sám určí. Co víc? Nepotřebujete k nim ani obchod, ani kancelář, protože zboží či služby se nabízejí při osobních schůzkách, většinou v bytě klienta. Prodejce či agent není zaměstnancem, nýbrž spolupracuje na základě vlastního živnostenského listu. Společnost jim pak platí provizi nebo jim ho rovnou prodá a pak je zcela na nich, kolik se jim podaří najít konečných zákazníků.

Chcete li doporučit nějakou MLM firmu tak nás kontaktujte…